Лікування

інші захворювання
 
 

Відвар кори верби з медом

Відвар: 1 ст. л. кори кип'ятять 10 хв в склянці води, настоюють 2 ч. Приймають з медом (за смаком) по 2 ст. л. відвару 5 раз на день або через кожні 2 ч.


Настій конюшини Лугового з медом

Для приготування беруть 3 ст. л сировини, наполягають в термосі 2 ч в 0,5 л окропу. П'ють з медом (за смаком) по 1 / 2 склянки теплого настою 5 разів на день за 20 хв до їжі. Курс лікування - 3-5 днів.


Чай з медом

Більш ефективним є липовий мед, що має, за рахунок ефірних олій ще й сильним потогінну дію, при простудних захворюваннях, що супроводжуються ознобом, високою температурою, кашлем, дуже корисно в гарячий чай або молоко додавати 1 ст. л. меду. Пити 5-6 разів на день до і після їжі.
Детальніше...
 
інші захворювання

Питання медотерапіі

У ході наших досліджень і досліджень інших авторів (ВИНОГРАДІВ, ЗАЙЦЕВ, ЙОЙРІШ, КРІСТОН та ін) зроблені детальні фізико-біохімічні аналізи меду, в результаті яких встановлено наявність у ньому більшості елементів, відомих у органічної, неорганічної та біологічної хімії, а також проведені фармакологічні дослідження. У ньому виявлено цукру, мікроелементи, вітаміни, протеїни, пігменти, органічні кислоти, ферменти, ефірні олії, рослинні антибіотики і т. д.
Детальніше...
 
інші захворювання
  
   ПРИЙОМ ВСЕРЕДИНІ

Це класичний метод введення будь-якого ліки в організм. Мед беруть як у чистому вигляді, так і у вигляді розчинів, мікстур, таблеток.

Для досягнення антібакте-ріального і Прес-воспалі-тельно ефекту мед слід приймати невеликими порціями (по чайній ложці), затримуючи його у роті як можна довше. Наприклад, при захворюваннях верхніх дихальних шляхів рекомендується тримати мед у роті не менше 6 разів на день. При такому способі прийому антибактеріальні речовини всмоктуються слизовою оболонкою порожнини рота і горла, в результаті чого значно зменшується патогенної флори, тоді як швидко проглоченний мед НЕ надання ється такої дії. Найзручнішим у даному випадку є засахарівшійся кристаллизован мед.
Детальніше...
 
інші захворювання
 


Настоянка цибулі з медом

Приготувати водний настій цибулі ріпчастої у співвідношенні 1:20, змішати з рівною кількістю меду до розчинення. Отриманим медовим розчином промивати ніс, порожнину рота і глотку кілька разів на день для профілактики грипу в період епідемії і під час хвороби.


Відвар бузини з медом

Бузина чорна (колір) рекомендується в даному випадку як потогінну всередину, а зовнішньо - як протизапальний полоскання при грипі та застуді. Відвар: 20 г-200 г, мед 2-3 ч. л. на склянку відвару. Приймати всередину по 1-2 ст. л. 3-4 рази на день.

Детальніше...
 
Нервова система

Мед при неврозах
Використовувати тільки натуральний мед. Добова доза - 60-100 г. При цьому інші солодощі виключаються. Розведіть мед в 0,5 л теплої кип'яченої води і випийте в 5 прийомів по 100 мл протягом дня (останній прийом за 30 хв до сну). Через 1-2 тижні такого лікування нормалізується сон, підвищується працездатність і т.п.


Мед як снодійне
1 ст. л. меду розвести в склянці теплої кип'яченої води і випити зам 30 хв до сну. Мед - самое нешкідливою з відомих заспокійливих та снодійних засобів. Він не тільки зміцнює нервову систему, але і весь організм.

Детальніше...
 
Нирки та сечові шляхи

мед
Мед п'ють як чай, 1 ч. л. на склянку окропу, - гарне й смачне протизапальний засіб.

Рослинний збір з медом
Квіти акації білої -10, кореневища пирію повзучого - 20. Настій: 2 ст. л. збору наполягають в термосі ніч в 2-х склянках окропу. П'ють (з медом, за смаком) без дозування 3-4 рази на день за 20 хв до їжі при запаленні сечового міхура і каменях в ньому.
Детальніше...
 
Нирки та сечові шляхи

Введення
Простата - ензокрінная та ендокринна, гормоно-незалежна чоловіча заліза, розташована в черевній порожнині під самим сечового міхура. Через неї проходить початок уретри з двома жомамі - гладких і поперечно-смугасті. Багато часу її вважали придатком сечового апарату і лікували хірурги та урологи, хоча вже в 1935 році ГОЛДШМІТ відзначив присутність її гормонів - проста-гландінов А і тільки в нинішньому десятилітті її стали лікувати ендокринології. Старі та нові урологічні та хірургічні методи лікування переслідували лише відновлення сечовий фінкціі. У спробах знайти етіопатогенетіческое і симптоматичне гормональне лікування, для ізлечіванія і відновлення власного функціонального потенціалу цієї залози, ми пробували асоціювати власний метод ендокринної хіміотерапії, який описували передусім, з різними природними апітерапевтіческімі засобами. Дана робота містить результати, отримані протягом чотирьох років при лікуванні 600 хворих.
Детальніше...
 
Опорно-руховий апарат

Настоянка окопніка
Настій: 1 ст. л. коренів наполягають в термосі 3 ч в склянці окропу. Беруть з медом (за смаком) по 3 ст. л. настою 3 рази на день за 20 хв до їжі.
Мазь: свежеістолченний або перетертий корінь змішують навпіл з розігрітому гусячі жиром. Натирати хворі місця при ревматизмі, кістковому туберкульозі, опіках, забитих місцях, ранах, виразці.

Настій шипшини з медом
Плоди шипшини об. у вигляді настою приймають усередину при авітамінозу, як засіб позитивно впливає на вуглеводний обмін, на функцію кісток та кісткового мозку, при механічних пошкодженнях кінцівок і захворюваннях, виснажують організм. Настій: 3 ст. л. подрібнених плодів наполягають в термосі 2 ч в 2-х склянках окропу. Проціджують через марлю, додають 2 ст. л. меду. П'ють по 1 / 2 склянки теплого настою 3 рази на день за 30 хв до їжі.
Детальніше...
 
Органи дихання

Риніт - гостре або хронічне запалення слизової носа, виникає як самостійне захворювання або є одним із проявів гострого респіраторного захворювання, а також інших інфекційних захворювань - грипу, кору, дифтерії. Найбільш часті предрасполагающіе фактори нежитю - переохолодження на тлі зниження загальної імунного захисту організму внаслідок застуди. Початкові ознаки - сухість і свербіж в косу, потім відчуваються закладеність носа, чихання, сльозотеча, пригнічується нюх. Згодом з'являються рясні рідкі виділення з носа - спочатку водянисті, потім слизової-гнійні.

Лікують нежить зазвичай в домашніх умовах з комплексним застосуванням засобів наукової та народної медицини.

Нежить, незважаючи на зовнішні, досить «нешкідливі» прояви, вимагає до себе пильної уваги; нелеченний нежить може призвести до розвитку запальних захворювань ніжерасположенних дихальних шляхів - бронхіту, пневмонії.
Детальніше...
 
Органи дихання

Це гостре інфекційне захворювання організму з ураженням мигдаликів (гланди). Виникає часто внаслідок переохолодження тіла або окремих його частин, особливо ніг, на тлі зниження імунного захисту організму, при некалорійном харчуванні, хронічному стресі, перевтомі, недосипання.

Перші ознаки хвороби - біль при ковтанні з однієї або обох сторін глотки, підвищення температури, іноді озноб, головний біль, ломота в суглобах. Лікування ангіни в будь-яких проявах здійснюється під обов'язковим наглядом лікаря. Це пов'язано з тим, що дане захворювання може стати предтечею розвитку ревматизму, крім того, можливі ускладнення у вигляді гнійних проявів, що потребують хірургічного втручання.

Детальніше...
 
Органи зору
При кон'юнктівітах бджолиний мед розвести теплою (не вище 45 ° С) кип'яченою водою у співвідношенні 1:2 і використовувати в якості очних крапель та примочок.

При почервоніння і сльозоточивий очей, які супроводжують великі зорові навантаження, застосовують 30%-ний розчин квіткового меду по 3 краплі в очі 2 рази на добу. Курс лікування становить зазвичай 20 днів.
Детальніше...
 


Популярне

изготовление съемных зубных протезов