Екстракт личинок воскової молі

Екстракт личинок воскової молі – сильний імуномодулятор.

Він володіє вираженою захисною дією на органи дихання, покращує дренажну функцію бронхів і тому ефективний при лікуванні бронхіту, пневмонії, бронхіальної астми, алергії і навіть туберкульозу.

Екстракт є антибактеріальним і противірусним препаратом широкого спектру дії.

Встановлена противірусна і бактерицидна активність препарату, в тім числі проти збудників мікробактерій туберкульозу за рахунок ферменту церрази, здатного знищити жиро-воскову оболонку збудника. Тому так важливо приймати препарат в період високої захворюваності респіраторно-вірусними інфекціями та епідемії грипу- осінню і зимою.

Важлива сторона оздоровлючої дії цієї біологічно активної добавки є в її позитивному впливі на обмін речовин: понижується рівень цукру, не відкладаються жири в печінці і по стінках кровоносних судин, понижується рівень холестирину. Виявлено антиоксидатну дію, яка запобігає стресорному пошкодженню тканин і розвитку атеросклерозу, завдяки чому препарат ефективний як кардіопротекторний засіб для профілактики і допоміжного лікування ішемії серця.

Препарат містить фермент серинову протеазу, який володіє сильним розсмоктуючим ефектом, чим запобігає створенню спайок і рубців. Що робить його дуже корисним після обширних запальних процесів, нагноєнь і оперативного втручання. Амінокислоти препарату захищають організм від радіації та інтоксикації, так як виводять солі важких металів і токсини. Препарат застосовують при лікуванні аденоми простати, він збільшує витривалість і швидкість відновлення м’язів після важкої хвороби, сприяє росту і відновлення тканин, засвоєнню кальцію, підвищує енергозабезпечення організму, збільшує синтез гемоглобіну.

Все це необхідно людям, що займаються важкою фізичною працею, а також у відновлюючий період після травм і операцій. Виявлений позитивний психотропний ефект у вигляді підвищення настрою, покращення пам’яті і здатності для навчання. Це робить препарат корисним людям, що займаються напруженою розумовою роботою.

В педіатрії екстракт успішно застосовують при лікуванні хронічних бронхолегеневих захворювань, коли звичайне лікування (антибіотики або інші хімотерапевтичні методи) не дають позитивного результату. У дітей вже через декілька днів зникає кашель і висока температура, нормалізуються показники крові (росте вміст гемоглобіну в еритроцитах, нормалізується лейкоцитарна формула), відновлюється імунітет.

Препарат ефективний при туберкульозній патології у дітей.

Спиртовий екстракт личинок воскової молі широко застосовується в акушерстві і гінекології при лікуванні клімактеричних розладів, безпліддя (невиношення), він ідеально ліквідовує анемії вагітних (при токсикозах першої половини вагітності). Завдяки цьому препарату сотні жінок пізнали радість материнства, родили здорових дітей.

Екстракт приймати по 20-30 крапель на столову ложку води 3 рази в день за 15-20 хв до їди. Для дітей: 1,5 краплі на 1 рік життя також 3 рази на день до їжі. Наприклад 6-ти річній дитині – 9 крапель на один прийом.

Протипоказання: не слід вживати при алергії на продукти бджільництва.

_______________________
 tsehelyk@hotmail.com
  +38 032 238 13 31
  +38 098 195 38 74   Тарас
  +38 067 787 33 21   Оля
  м. Львів, вул. ак. А. Сахарова 16
_______________________
 tsehelyk@hotmail.com
  +38 032 236 72 21
  +38 096 450 27 45   Ірина
  м. Львів, вул. Куліша 36