Настоянка на мертвих бджолах

Підмор - тіла мертвих бджілБджолиний підмор - потужні ліки нетрадиційної медицини.

Підмор зимового типу складається з тіл мертвих бджіл, що містять в собі отруту і неперетравлені залишки кишківника.

Цілющі властивості обумовлені наявністю в ньому цінних біологічно-активних комплексів:

 • Тіло бджоли включає в себе практично всі компоненти меду, пилку, маточного молочка та воску, які в тій або іншій мірі проявляють свої оздоровчі властивості.
 • Хітиновий покрив бджіл містить в собі дуже цінні хімічні речовини - гепарин і гепариноїди. Вони здатні пригнічувати запальні процеси, стабілізувати  кров’яний тиск, проявляють цілющі дії на систему крові, стан судин. Відіграє важливу роль в підтриманні рівноваги в зсіданні і проти зсідання системи крові. Лікарський препарат гепарин часто використовується при лікуванні багатьох захворювань, зв’язаних з порушенням мікроциркулювання, патологією крові, серця, судин, нирок.
  Вже доведена його позитивна роль в регуляції всіх видів обміну речовин, загальнозміцнюючу, протизапальну ,адаптогенну, тонізуючу, регулюючу функцію ендокринної і нервової системи дію.
  Має властивість зв’язувати жири і розщеплювати їх, сприяє зниженню високого рівня холестерину в крові, що є важливим фактором попередження атеросклерозу, ожиріння і їх поганих наслідків; механічно очищає кишечник, нормалізує його функцію, зменшує всмоктування токсинів, що дає можливим попередження захворювань шлунково-кишкового тракту; діє як профілактичний засіб при ризику розвитку діабету. Хітозан здатний зв’язувати і виводити радіонукліди і солі важких металів;
  він активізує загоювання опікової і раневої поверхні без утворення рубців; при нанесенні на рану володіє кровоспинним і знеболюючим ефектом.

 • Бджолина отрута (апітоксин), попадаючи в нутро людини, може проникати в кров у вигляді активних речовин, і практично виконує фізіологічний ефект „малих доз” отрути, не приводить до побічних ефектів, можливих при бджоловжалюванні.

 • Жир бджоли унікальний, так як за деякими даними, переважає по цінності риб’ячий жир. Він краще засвоюється і не приводить до різких коливань рівня цукру в крові.

 • Харчові волокна, в т.ч. неперетравлені залишки, у великій кількості знаходяться в тілі бджоли. Вони покращують секреторну і моторну функцію шлунково-кишкового тракту, є прекрасними сорбентами і звільнюють організм від токсинів: внутрішніх і зовнішніх (залишки холестерину, сечова кислота, солі важких металів, радіонукліди, пестициди, гербіциди, алкоголь, медикамеди).         

Ліки приготовлені шляхом настоювання подрібненого підмору в 40-градусній горілці. 

Основні показання для застосування бджолиного підмору:
 • аденома передміхурової залози,
 • сексуальні порушення - імпотенції і фригідності,
 • хронічні захворювання легень, печінки, шлунково-кишкового тракту, м’язового апарату і центральної нервової системи,
 • стабілізація кров’яного тиску,
 • серцево-судинні захворювання,
 • захворювання нирок, судин  головного мозку .
Приймати спиртову настоянку бджолиного підмору по 15-20 крапель (на чайну ложку води) після їди на протязі 1-2 місяців. Экстракт також призначається похилим людям щоденно протягом 6-12 місяців в дозі, рівній одній краплі на рік життя (для 70-річної людини = 70 крапель, розділивши на 3 прийоми в день).

Спостереження показують, що після курсу лікування люди ставали активнішими, полегшувались їх звичні хвороби.

Протипокази: алергія на продукти бджільництва.

_______________________
 tsehelyk@hotmail.com
  +38 032 238 13 31
  +38 098 195 38 74   Тарас
  +38 067 787 33 21   Оля
  м. Львів, вул. ак. А. Сахарова 16
_______________________
 tsehelyk@hotmail.com
  +38 032 236 72 21
  +38 096 450 27 45   Ірина
  м. Львів, вул. Куліша 36