Настоянка на мертвих бджолах
Бджолиний підмор - потужні ліки нетрадиційної медицини.
Підмор зимового типу складається з тіл мертвих бджіл, що містять в собі отруту і неперетравлені залишки кишківника.
Цілющі властивості обумовлені наявністю в ньому цінних біологічно-активних комплексів:
- Тіло бджоли включає в себе практично всі компоненти меду, пилку, маточного молочка та воску, які в тій або іншій мірі проявляють свої оздоровчі властивості.
- Хітиновий покрив бджіл містить в собі дуже цінні хімічні речовини - гепарин і гепариноїди.
Вони здатні пригнічувати запальні процеси, стабілізувати кров’яний тиск, проявляють цілющі дії на систему крові, стан судин.
Відіграє важливу роль в підтриманні рівноваги в зсіданні і проти зсідання системи крові.
Лікарський препарат гепарин часто використовується при лікуванні багатьох захворювань, зв’язаних з порушенням мікроциркулювання, патологією крові, серця, судин, нирок.
Вже доведена його позитивна роль в регуляції всіх видів обміну речовин, загальнозміцнюючу, протизапальну ,адаптогенну, тонізуючу, регулюючу функцію ендокринної і нервової системи дію.
Має властивість зв’язувати жири і розщеплювати їх, сприяє зниженню високого рівня холестерину в крові, що є важливим фактором попередження атеросклерозу, ожиріння і їх поганих наслідків; механічно очищає кишечник, нормалізує його функцію, зменшує всмоктування токсинів, що дає можливим попередження захворювань шлунково-кишкового тракту; діє як профілактичний засіб при ризику розвитку діабету. Хітозан здатний зв’язувати і виводити радіонукліди і солі важких металів;
він активізує загоювання опікової і раневої поверхні без утворення рубців; при нанесенні на рану володіє кровоспинним і знеболюючим ефектом.
- Бджолина отрута (апітоксин), попадаючи в нутро людини, може проникати в кров у вигляді активних речовин, і практично виконує фізіологічний ефект „малих доз” отрути, не приводить до побічних ефектів, можливих при бджоловжалюванні.
- Жир бджоли унікальний, так як за деякими даними, переважає по цінності риб’ячий жир. Він краще засвоюється і не приводить до різких коливань рівня цукру в крові.
- Харчові волокна, в т.ч. неперетравлені залишки, у великій кількості знаходяться в тілі бджоли. Вони покращують секреторну і моторну функцію шлунково-кишкового тракту, є прекрасними сорбентами і звільнюють організм від токсинів: внутрішніх і зовнішніх (залишки холестерину, сечова кислота, солі важких металів, радіонукліди, пестициди, гербіциди, алкоголь, медикамеди).
Основні показання для застосування бджолиного підмору:
- аденома передміхурової залози,
- сексуальні порушення - імпотенції і фригідності,
- хронічні захворювання легень, печінки, шлунково-кишкового тракту, м’язового апарату і центральної нервової системи,
- стабілізація кров’яного тиску,
- серцево-судинні захворювання,
- захворювання нирок, судин головного мозку .
Спостереження показують, що після курсу лікування люди ставали активнішими, полегшувались їх звичні хвороби.
Протипокази: алергія на продукти бджільництва.